Půldenní výlety

Rezervace Bandia:  Navštivte mini safari v samotném srdci Sahelu. Jeho rozloha 2000 hektarů vám umožní zblízka si prohlédnout volně žijící zvířata: ptáky, opice, gazely, žirafy, pštrosy, antilopy, nosorožce, obří želvy, zebry, hyeny a krokodýly.

40 EUR

Rezervace Bandia a projížďka mezi lvy: Návštěvu rezervace Bandia máte možnost doplnit adrenalinovým zážitkem- projížďkou mezi dospělými lvy. Po návštěvě rezervace se přesunete na nedaleké místo, kde nasednete do zamřížovaného auta a lvi si vás přijdou prohlédnout opravdu zblízka :-)

90EUR

M'bour: M'bour býval malý rybářský přístav, který rychle expandoval do města s více nez 160 000 obyvateli. Nyní je M'bour jeden z největších rybářských přístavů v Senegalu. K vidění je zde rozlehlé rybí tržiště, které zůstane většině turistů skryto.

20 EUR

Lodí na rybí trh: Spojte si návštěvu obrovského rybího trhu v Mbour s projížďkou motorovou lodí. S námi stihnete dva velké zážitky za dopoledne.

40EUR

Návštěva vesnice a školy: Navštivte místní vesnici a školu a podívejte se, jak je vychovávána nová generace a jak žijí běžní lidé. Tuhle jedinečnou zkušenost vám může zprostředkovat a ukázat jen místní průvodce. Lidé vás zde přijmou jako hosty, ale jako hosté neradi přicházíme s prázdnýma rukama. Bonbóny pro děti jsou velmi vítány a je také možné zakoupit před výletem rýži, která se rozdělí mezi místní rodiny.

20 EUR

Největší baobab a Mušlový ostrov: Výlet k největšímu baobabu a na ostrov Fadiouth nadchne snad každého. Ostrov je celý vytvořený z mušlí a každý krok tady doprovází drobné křupnutí. I když je Senegal převážně muslimská země, na ostrově žije početná křesťanská komunita. Místní lidé si zakládají na své toleranci a bezproblémovém soužití lidí různých náboženství. Důkazem je také hřbitov na ostrově, který je společný pro muslimy i křesťany.

35 EUR

Exotický park: V malé zoo se nachází celá řada ptáků a papoušků z celého světa. Také zde můžete vidět želvy nebo krokodýli.

30 EUR

Rybaření na moři: Jste fanoušci rybaření a chtěli byste si vyzkoušet denní chleba mnoha senegalských mužů? Nabízíme vám autentický zážitek. Půldenní rybaření na otevřeném moři s místním rybářem. Nepotřebujete žádné vybavení- všechno dostanete k dispozici. A váš úlovek? Můžete ho nechat místním nebo se domluvit v hotelu, ať vám ho připraví :-)

50EUR

Dakar: Hlavní město Senegalu leží na poloostrově Cap-Vert na západním poběří Afriky. Má přibližně 3 miliony obyvatel a je kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Najdete tady vládní paláce, chudé čtvrti, univerzity i klasické tržnice, krásné mešity, ale i katedrálu. Pojeďte se s námi podívat na 49 metrů vysokou sochu Monument znovuzrození Afriky, na Mešitu Božství, ale i na klasický trh.

45 EUR

Ceny výletů pro děti: děti do 3 let zdarma, děti 3-7 let 50% sleva