Možnosti ubytování v Somone

Proč nabízíme ubytování právě v Somone? Somone je městečko s přibližně 4000 obyvateli, které se nachází na vyhlášeném Malém pobřeží. Nachází se tady ty nejkrásnější písečné pláže, unikátní přírodní rezervace Réserve Naturelle Communautaire de la Somone a zároveň je městečko vzdálené jen necelou hodinu cesty od mezinárodního letiště Léopold Sédar Senghor International Airport v Dakaru. Část místních lidí pracuje v turistickém ruchu, který zde ale stále není markantní. Místní lidé jsou na turisty zvyklí, jsou velmi přátelští, ale zároveň není potřeba se bát žádného obtěžování nebo pokřikování. Senegal je stále považován za neobjevený cestovatelský poklad, destinaci nezkaženou přílišným turismem.

La Somone nabízí různé možnosti ubytování. Nachází se zde několik hotelů, které jsou vybudovány s respektem k okolí a v africkém duchu. Je také možnost ubytování v privátních apartmánech.

Hotel Africa Queen

Africa Queen je butikový hotel s 36 pokoji a 4 vilami. Příjemný butikový hotel umístěný v zeleni s nádhernou soukromou pláží z jemného písku, na vás zapůsobí klidem a uvolněným rytmem života. V létě 2017 prošel kompletní rekonstrukcí. Výzdoba je laděna do odstínů modré a zelené s africkou inspirací.

Hlavní budova hotelu je postavena na 4 úrovních. Z 36 nabízených pokojů má 24 orientaci na moře. Šest pokojů typu superior se nachází v přízemí bazénu a je vybaveno příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, fénem a plážovou osuškou.  Všechny pokoje mají malou soukromou zařízenou terasu, kde můžete relaxovat.

4 vily jsou umístěny v tiché části zahrady, oddělené od hlavní budovy malou silnicí s malým přechodem. Každá vila se skládá z přízemí s ložnicí, koupelnou, vybavenou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem a dvěma ložnicemi, z nichž každá má nezávislý přístup. Kuchyňské vybavení tvoří lednička, plynový sporák, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar a vše potřebné k vaření.

Vybavení společné pro všechny místnosti: Všechny pokoje hotelu a vil jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, minibarem, TV a trezorem, moskytiérou a ventilátorem a individuální klimatizací. Ložnice mohou být na požádání vybaveny manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky. Do ložnic je možné přidat třetí postel pro děti. Hotel nabízí zapůjčení plážové osušky na recepci za zálohu.

Polopenze nebo plná penze se podává v restauraci s výhledem na moře. Na venkovní terase si můžete v klidu vychutnat snídani nebo večeři, ukolébaní zvukem vln. Šéfkuchař nabízí kvalitní kuchyni s výběrem senegalských jídel nebo mezinárodní kuchyně. Thiéboudienne, chicken yassa nebo mafé,… nechte se zlákat touto typickou kuchyní bohatou na chuť.  Kontinentální snídaně se podává formou bufetu s výběrem čaje, kávy, čokolády, chleba, pečiva, vajec nebo palačinek, pomerančového džusu nebo bissapu, másla a místních džemů.
Cena pro dvě osoby na dvojlůžkovém pokoji  s polopenzí je od 2500,-Kč za noc. Zaujal Vás hotel? Neváhejte nás kontaktovat, přiravíme Vám nabídku na míru.

Hotel Africa 6 Plage

Hotel Africa 6 Plage nabízí  21 pokojů: 15 dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojů 6 čtyřlůžkových pokojů. 9 pokojů má  výhled na moře.  Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, trezorem, lednicí a moskytiérami. V celém hotelu je k dispozici WIFI připojení k internetu. Hotel nabízí možnost ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Hotelová restaurace nabízí segegalské večery s hudbou, taneční večery a různé druhy menu.
Cena pro dvě osoby na dvojlůžkovém pokoji se snídaní od 1690,-Kč za noc, cena pro dvě osoby na dvojlůžkovém pokoji s polopenzí od 2400,-Kč za noc. Zaujal Vás hotel? Neváhejte nás kontaktovat, přiravíme Vám nabídku na míru.